- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 945 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 945 Culés
6
O Dembele należy jak najszybciej zapomnieć, ze tu był. Czy odejdzie teraz czy po sezonie. Walic to. Nie chce go widziec w Barcy i w końcu sie doczekam. To jest po prostu piłkarski "odpad". A nie piłkarz na miare Barcelony. Smieszne jest to, ze niektorzy mysleli iz on bedzie lepszy od Neymara. Hah.
0
@koksik2700 Zapowiadał się tak, zobacz co się stało z Bojanem itp. Nigdy tego nie przewidzisz, aczkolwiek zapowiadał się na poziom Neya, kontuzje to zniszczyły, kto mógł to przewidzieć? Po szkodzie, każdy mądry.
3
@AlexDark00 akurat ja od samego poczatku pisalem, ze to nigdy nie bedzie poziom Neya.
2
@koksik2700 Piłkarski odpad, grubo. Ja rozumiem, że nie gra, kosztuje itp, ale by go obrażać ?
0
@AlexDark00 Rozumiem, że bardzo lubisz tego piłkarza ale czy naprawdę ciężko przyznać, że jest po prostu słabym zawodnikiem?
0
@tbas nie dość, ze brak mu inteligencji. To jeszcze kosztował jak jakis crack i ma wymagania z kosmosu. A z Bvb odszedł jak idiota.
1
@marcin000019 Moja sympatia nie ma tu znaczenia, nazywanie kogoś dzbanem, bo łapie kontuzje jest debilizmem.
0
@AlexDark00 A kiedy tak niby napisałem?
2
@koksik2700 Wiesz co idz do białych na strone, tam sie swoich piłkarzy tak traktuje.
0
@marcin000019 Nie chce mi się teraz szukać we wszystkich twoich komentarzach, bo szkoda marnować taką pogodę na to co Marcin z La Rambli pisał. Wiem jedno, że określenie "Dzbanbele" się tu pojawia i dissblaster stworzył szklanki z takim napisem.
0
@tbas Dembele nigdy nie zasluzyl na miano bycia naszym piłkarzem.
1
@koksik2700 Ale nim jest, a ty swoimi tekstami nie zasługujesz by być kibicem FCB.
0
@AlexDark00 Ja nie jestem dissblaster i nie odpowiadam za to co robią inni.
0
@marcin000019 Tak tylko napisałem, "krytykujesz" Dembele, więc zakładam, że używasz tego określenia. Może nie i wtedy zwracam honor, ale i tak przesadzasz z tymi najazdami na niego, bo wina jest Bartomeu.