- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1229 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1229 Culés
4
Walic juz to lato.
Ja chce zime i -15.
Duzo sniegu,snowboard,quattro,dobra ekipa i mozna wiecej fajnych rzeczy porobic niz w te j***ne +30° i wiecej(tak mam blisko w gory,jeziora tez sa,ale wszystko voll,a ja preferuje brak ludzi na moim wypoczynku).
Nawet zyc mi sie niechce.
Nawet kiedys moja wymyslila,ze jedziemy do Egiptu to caly urlop w klimatyzowanym pokoju przesiedzialem.
To nie Afryka zeby tutaj takie hitza byly...
0
@SteuerFreiMoney jaki model audi? :)
4
@SteuerFreiMoney A w życiu. Piękna pogoda jest teraz. Zima to najgorsza pora roku, ubierasz się jak eskimos, żeby po wejściu gdziekolwiek zdjąć wszystko, bo wszędzie ogrzewanie, że nie ma czym oddychać. Idzie się do roboty = ciemno, wraca się z roboty = ciemno. Ani to w piłkę pograć na dworze ani to pobiegać, bo człowiek bardziej walczy z pogodą niż z własnym organizmem. Nawet piwo gorzej smakuje. Jedynym plusem zimy są skoki narciarskie, które oglądam od czasów Małysza.
No i trzeba dodać, że nasza polska zima od wielu lat wygląda tak:
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/14/fa/dd/514836cd647c5_o_large.jpg
0
@EleanoR RS3 2011r,mam od nowosci.
Od 2013 jest porobiona na 490PS,ale po tylu latach juz spadlo zapewne na 480-470.
0
@Homeopata8989
https://www.google.com/search?q=sauerland+winter&client=ms-android-hmd-rev2&prmd=imnv&sxsrf=ALeKk02GUuCPI-1b6xIyvdD1FZYOk8D13w:1624290788783&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjo-ufbiqnxAhUXhP0HHZWpDWEQ_AUoAXoECAIQAQ&biw=412&bih=695&dpr=3.5#imgrc=g_dtwFkL7XJbTM
Moja zima.Tesnkie :(
1
@SteuerFreiMoney elegancko! :)
1
@SteuerFreiMoney Też widzę w Niemczech mieszkasz.
1
@hank_moody tak.
Od dziecka juz bedzie 30latek hah.
1
@SteuerFreiMoney Ja dopiero 8, jakie miasto?
1
@Homeopata8989 Lepiej się grubiej ubrać i czuć się komfortowo niż łazić w samych gaciach i nadal zdychać.
0
@hank_moody Hamm kolo Dortmundu.Ale teraz jestem w PL,a potem zaraz przeprowadzka do Kornwestheim,dostalem prace i festvertrag w magazynie Porsche :)
@tadzik447 dokladnie :):)
1
@SteuerFreiMoney Ja 100km od Monachium i 100 od Alp. Już chyba 7 lat w jednej firmie :)
0
@hank_moody eleganckie tereny:)
ja mialem elegancka prace,ktora bardzo lubilem(technik izolacji termicznych ze specjalizacja w Armaflex i montowanie-przygotowywanie oblachowania),ale po wypadku w pracy i dwoch latach mek z lokciem(wyszedl mi druga strona)stwierdzilem,ze musze zrobic umschulung na cos co bede umial robic i trafilo na Logistyke,a jak do tego sie Porsche trafilo to dwa razy sie nie zastanawialem.
Boje sie tylko tej przeprowadzki.Cale mieszkanie.Wynajolem firme,ale i tak stresik jest :/
1
@SteuerFreiMoney W Niemczech się już 3 razy przeprowadzaliśmy, za każdym razem stres. Teraz już na swoim, więc póki co zapominam o przeprowadzce. Wypadek w pracy jest nieciekawy, na szczęście ja to sobie mogę co najwyżej myszką w czoło walnąć :)