- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2068 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2068 Culés
8
Jednak futbol europejski a połodniowoamerykański to dwa różne światy, przecież Europa wali po ryju piłkarzy z Ameryki Południowej na MŚ, że aż nie przystoi, ostatni mistrzowie świata, czyli Squadra Azzurra, La Furia Roja, Deutsche czy France. Kiedyś to był futbol radosny a wręcz idylliczny, było na co popatrzeć, jedynie Canarinhos jeszcze od czasu do czasu to grają joyous football, a tak to zazwyczaj sieczka i młócka oraz męczenie buły, nie mówię /piszę, że tam nie ma czaderskich graczy, ale gdzieś się to wszystko schrzaniło może szkolenie, może szkoleniowcy odeszli od tego stylu, dzięki któremu futbol rodem z Ameryki Południowej to święcił takie sukcesy, albo po prostu brak uzdolnionych graczy /pokolenia, pewnie wszystkiego po trochu. Oby dowieźli bezcenne trzy punkty, ale nic się dzisiaj nie klei w reprze Albicelestes, tfu :/
1
@Don-Corleone panie, a jak odejdą roczniki 85-87 to w ogóle kaplica.
3
@PatrychoO No właśnie miałem to napisać, ale za długi by wyszedł elaborat, łabędzi śpiew wykonaniu D10S, Di Maryśki czy Kuna, a co się tyczy młodzieży Albicelestes??? Ocampos, Correa, Gonzalez, De Paul czy Lautaro - może z tej mąki będzie chleb, ale na pewno nie teraz.
5
@Don-Corleone no bez przesady, Argentyna była w finale 2014 i w odróżnieniu od Brazoli nie dała dupy Niemcom, tylko igłain zrobił igłaina, a w 2018 odpadli z późniejszymi mistrzami. Problem w tym, że zawsze mieli gównianą obronę i niewiele lepszą pomoc, o niezgranym ataku nie wspominając.
3
@Transu96 No tak, ale jednak D10S i spółka nie mają w swoim curriculum vitae ani zdobycie MŚ czy Copa America, przecież nie mówię, że to było stracone pokolenie, oczywiście że Igła to był koń trojański, nawet w finale Copa America przeciwko Chile, to po podaniu Di Maryśki wzdłuż linii bramkowej, to nie strzelił na pustaka, lecz w słupek, a na temat jego gry w finale MŚ na plaży Copacabana - pozwól, że przemilczę. Ale jadę z repką Albicelestes od lat 70. i będę jechał do usranej śmierci, ale chyba długo będzie trza czekać na takich graczy jak Lavezzi, Tevez, Kun, Di Maryśka, Banega, Jefectico, nie mówiąc już o Leo. Czim się :)
1
@Don-Corleone To raczej kwestia tego że Europa się rozwinęła i poszła do przodu. Taktyka , rozpracowanie rywala itp. A Ameryka stoi w miejscu bo musieli że będę wygrywać samymi zdolnymi chłopakami z ulic....
1
@Don-Corleone to pokolenie miało dużo większy potencjał, ale zabrakło Guardioli