La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1826 Culés

0

Mi się wydaje, że w klubie przydałby się po prostu ktoś na skrzydle, kto będzie, podkreślam, będzie wygrywał te pojedynki z przeciwnikiem. Adama kimś takim jest. To, że nie ma statystyk może trochę martwić, aczkolwiek jestem prawie pewny, że u nas miałby je lepsze. Fajnie by było zobaczyć w klubie kogoś z takim depnięciem, siłą fizyczną, taka odskocznia od zawodników, którzy nie należą do najszybszych, a ich wygrane pojedynki można policzyć na palcach jednej ręki... w całym sezonie. Dałbym mu szansę, ale z drugiej strony trochę rozumiem tych wątpiących w ten transfer.

konto usunięte

0

@Tollusiek Wzmocniona siła fizyczna, Koeman lubi to.

0

@Tollusiek juz sie znudzil griezmann na skrzydelku? Czy tego chcesz czy nie on bedzie nas ciagnal jak do tej pory.

1

@amanter Chyba na dno xD

0

@Tollusiek "To, że nie ma statystyk może trochę martwić, aczkolwiek jestem prawie pewny, że u nas miałby je lepsze." - wróżysz z kuli? Bo jak tak to sie do ciebie zgłoszę, mam kilka pytań.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?