La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 953 Culés

2

Powiem tyle ... Szwecja wchodziła nawet jakby przegrała ten mecz ... to zamyka dyskusje na ten temat naprawde... intensywność , waleczność zespołu który jest pod ścianą itd ;) ... Kowalczyk powinien sięwypowiedzieć ;). Często mówi trafnie

0

@sokot ale by mieli gorsza drabinke

0

@sokot po meczu każdy mądry. Mistrzostwa spierdzielone decyzjami, ale głównie indywidualne błędy.

0

@tbas ja się nie wymądrzam ... serio nie miałem nadziei już po Słowacji. Widać mental tej drużytny i tyle . Czasami jest ale to jakby 10/90%. Problem w tym że wyszedł nam mecz z Hiszpanami .... Tu naprawde należało kóźwa przycisnąć na maksa gryźć trawe i Szwecja by odpuściła ... bo nie musiała aż tak walczyć. Tu nie ma serca drużyny ... niech się cieszą że jadą na wakacje ... swoje odbębnili troche się pochwalą bo każdy coś tam kopnał fajnie i tyle. Dla mnie to jest troche jak Messi i Argentyna tylko że oczywiście proporcje ... które miążdzą ... a Argentyna naprawde nic ostatnio nie pokazuję więc nasi kopacze to po prostu wieczysta i nic więcej ... .tylko Robert ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?