- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1675 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1675 Culés
0
Wiem że jest rano i dużo ludzi nie ma o tej porze ale może ktoś miał podobny problem do mojego. 2 tygodnie temu nabiłem klimę nowym czynnikiem i wczoraj klima przestała działać, tzn leci troszeczkę zimne powietrze ale w aucie i tak jest piekarnik, a dziś to już chyba wogole nie będzie. Jadę za niedługo do gościa wyjaśnić sprawę i jak myślicie odda kasę? Czy będzie robił problemy?
Druga sprawa to dlatego tak może być? Czyżby nieszczelnosc? Przy nabijaniu nie wyskoczył żaden błąd a dodam że klima i tak nie chłodziła tak jak przy nabijaniu pierwszym razem i dodatkowo dziwny dzwięk jest podczas działania klimy.
0
@kielon93 Czytałem artykuł "Nabijanie klimy to nabijanie ludzi w butelkę".
0
@kielon93 Nieszczelna klimatyzacja
0
@kielon93 a miałeś robiony test szczelności? z klimą może być naprawdę wiele czynników, może być nieszczelność taka minimalna, że pokaże dopiero po długim teście. Może kompresor walnięty,czujnik ciśnienia, i wiele innych.
Zacząłbym od testu szczelności bo jeśli nabijałeś bez testowania-to gaz poszedł w eter i nikt Ci za to nie odda.
0
@KrystianR była sprawdzana nie szczelność ale nic nie wyszło. A nawet jakby była taka minimalna to myślisz że cały gaz uciekł by w niecałe 2 tygodnie?
0
@kielon93 brzmi na padniety kompresor klimy.Ladnie.
0
@kielon93 jasne, zależy od tego jak długo Ci tę nieszczelność sprawdzali, czasem po 1h sprawdzaja i manometr małego spadku nie pokaze. Jednak Cisnienie podczas zalaczenia klimy jest wyzsze zdecydowanie i czasem po dluzszym czasie (ja tak mialem raz w aucie). zaczyna chodzic coraz slabiej az sie skonczy.
Ale jak masz dziwne odglosy w dodatku to bym sprawdzil jeszcze kompresor.