- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
0
Fajnie oddaje obraz reprezentacji na Euro
4
@Pilka_jest_okragla Fabiański > Szczęsny, ale ja już to dawno pisałem to się niektórzy śmiali.
0
@VenoM Ogólnie to nie przez bramkarza przegraliśmy turniej. Nic by to nie dało gdy na bramce stał np Oblak, kiedy masz takie problemy z kreacja, przegrywasz środek pola ze Słowacja , a rywal potrafi Cię zaskoczyć nawet wrzutem z autu....
1
@PatrykBarca No nie wiem. Na bramce potrzeba pewnego punktu, a Szczęsny na każdym z nich prezentuje się po prostu słabo lub przeciętnie. Uważam, że ze Słowacją przy golu mógł zachować się lepiej.
0
@PatrykBarca Oczywiście żeby dało więcej gdyby na Bramce stał Oblak a nie Szczęsny.
0
@VenoM @Martwy Oczywiście że popełnił błąd że Słowacja. Ale nawet tam zdobyty punkt by nam finalnie noc nie dał. Można teraz gdybac ale linia obrony nie była ze sobą zgrana ! Popełnili też sporo błędów. No i to nie bramkarze kontroluje mecz lub nie. U nas zabrakło wszystkiego. W ataku pozycyjnym tragedia...