La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

12

Ale takiego Paulinho za darmo z niskim kontraktem to by widział z powrotem w Barcelonie.

3

@VamosRakieta Ja nie bardzo :)

konto usunięte

0

@Bartek22 czemu?

1

@VamosRakieta w pakiecie z Rakiticiem stworzyliby piękny duet A dodać to tego jeszcze Busquetsa to łoo matko boska

5

@masq Ponieważ gość w tym roku ma 33 lata, 7 miesięcy w ogóle nie grał w piłkę, a jego jakość piłkarska jest wątpliwa. Nie pasuje do szybkiej piłki, którą chce w jakimś stopniu wprowadzić Koeman. Do tego nie potrafi bronić. Nie możemy zadowalać się półśrodkami, trzeba sprowadzić pomocnika z jakością, a nie Paulinho, bo fajny i kilka bramek nastrzelał.
Jeśli on ma przyjść zamiast Wijnalduma, to to nie ma sensu, bo Holender jest piłkarzem, któremu Paulinho nie dorasta do pięt, a poza tym jest to rozwiązanie na rok, góra dwa lata. Spokojnie zamiast niego może grać chłopak ze szkółki.
Jeśli Koeman chciał Wijnalduma z konkretnych powodów, to Paulinho nie powinien być alternatywą, bo to inny piłkarz o innych walorach.

0

@CzarnyRycerz i jeszcze Vidala ściągnąć do 4-4-2

konto usunięte

0

@Bartek22 no ja mam na myśli kontrakt 1+1

0

@masq To jest i tak o 1+1 za dużo :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?