La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

9

Jest jakiś drugi klub na świecie który ma taki problem z pasożytami piłkarzami w klubie? To jest niesamowite co ten śmieciarz Bartoemu tu odwalił. Już pomijam ze u nas te pasożyty zarabiają najwiecej na świecie, ale sama ich ilość przeraża. Pjanic, Umtiti, Coutinho i Dembele zarabiają około 60 milionów rocznie w sumie. 60 milionów za to ze trójka siedzi na ławie albo w szpitalu a czwarty kopie się po czole 5 sezon!!! Gotuje się we mnie po prostu jak o tym pomyśle, a takich piłkarzy w klubie jest więcej, tylko wymieniłem akurat tych co nie dają nic a zarabiają krocie.

1

@Janas11224 Z topowych klubów to raczej takich przypadków nie ma. Oczywiście Pan Umtiti wstawi na insta jak jest na silce i zostanie w klubie

0

@Janas11224 Cou nie można nazwać pasozytem. Nie sprawdził się ale pol roku miał dobre. Potem odszedł na wypożyczenie jak chciał klub. Ale cały czas był profesjonalistą! Znasz jakiegoś piłkarza który by sam zrezygnował z kontraktu bo jest bez formy albo ma kontuzję?

Co innego taki Umtiti który pasozytem jrst kilka lat. I chciał się leczyć u szamana

0

@PatrykBarca No nie znam ale tez chyba nie było takiej sytuacji nigdy jak teraz miedzy Barca a Cou. Moze pasożyt to za mocne słowo, ale zarabia chore pieniądze a nie daje dosłownie nic

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?