La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1131 Culés

5

Zacznijmy od tego, że Słoweńcy grają świetnie. Dawno nie widziałem, by nasz rywal grał na takim poziomie jak dziś (nie oglądalem meczu z Brazylią niestety..)
Porażki ze Słowenią i Francją? Bardziej to my przegralismy. Rywal grał dobrze, ale my przeciętnie.
Dzisiaj my gramy kapitalnie, a rywal "tylko" bardzo dobrze. To za mało na nas.
To co my dzisiaj odwalamy w bloku, serwisie i prawym ataku, to ja pytań nie mam...lekko brakuje lewego skrzydła i pipe'a. Środek, jak gramy, to jest dobrze.
Przyjęcie TOP, a Słoweńcy jeszcze lepiej wyglądają w tym aspekcie.
Ogólnie by się dobić do pomarańczowego, to jest dzisiaj wyczyn, a to najlepsza rekomendacja dla męskiej siatkówki.

0

@michal26 dziś nie ma słabych punktów w Polsce, każdy coś daje od siebie nie koniecznie punktując. Cieszy że forma rośnie i zaczynają się zgrywać

1

@Xxxbarca4ever no ten lewy atak Leona średnio dzisiaj. A poza tym perfekcja praktycznie.

0

@michal26 za to Leon jak na siebie dziś więcej niż dobrze w przyjęciu

1

@Xxxbarca4ever No i serwis ^^

0

@michal26 dokaldnie i to pokazuje że każdy jakąś cegiełkę dokłada od siebie

1

@Xxxbarca4ever Ogólnie mecz się bardzo przyjemnie ogląda dla postronnego kibica.

1

@michal26 śmiało można go pokazywać jako wizytówkę tego sportu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?