La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 598 Culés

6

No to całym sercem za Słowenią.
Bardzo lubię ten zespół. Francuzi są za bardzo aroganccy. Coś jak Rosja.

Liczę na spektakl jak wczoraj ;)

0

@michal26 mecz powinien być zacięty pytanie kto mentalnie lepiej podejdzie do meczu bo dostać 3:0 w półfinale w przypadku obu drużyn na pewno boli

1

@Xxxbarca4ever No jestem ciekaw.
Obecnie to 3 i 4 drużyna świata.
Walczyć z Nimi mogą tylko: Rosja i USA, Włochy (ale w pełnym i zdrowym składzie).
Także zobaczymy

0

@michal26 USA nie wygląda najlepiej póki co widać że brakuje im Russela i sander w formie sprzed kontuzji, włosi to wielka nie wiadoma zajcew może tak szybko jak nakręcić zespół to go zabić więc kluczem będzie wyłączenie właśnie jego. Najbardziej obawiałbym się Rosji oraz Brazylii bo oni jakoś na turnieje olimpijskie się zawsze spinają

1

@Xxxbarca4ever Napisałem, że w pełnym i zdrowym składzie :)
Teraz jak najbardziej to nie ten poziom :) Obecnie USA na poziomie Iranu, Japonii

0

@michal26 wiem wiem ale nadal bez gry to włosi z pełnym składzie to jedna wielka nie wiadoma mogą nawet nic nie osiągnąć albo dużo wygrać

0

@Xxxbarca4ever No, ale na moje, uśredniajac, to obecnie wygląda to tak:
1. Poziom najwyższy z możliwych. Drużyna kompletna: Brazylia, Polska
2. Poziom klasy światowej, niezwykle wysoki poziom: Francja, Rosja, Słowenia.
3. Poziom bardzo wysoki, klasowa drużyna, dość regularnie grająca na odpowiednim poziomie:
Serbia, USA (tylko, że ci, to maja potencjał na #1), Włochy (#2 de facto), Iran, Japonia
4. Dobry, światowy poziom. Mogą jeszcze sprawić kłopoty drużynom z topowej czołówki:
Argentyna (ci nawet czasami na #3 wchodzą), Kanada, Niemcy

No i to jest taka czołówka światowa obecnie. Takie 13 drużyn, które są na poziomie "przyjemnym dla oka"

1

@michal26 zgadzam się w 100%. Szkoda ze taka drużyna z potencjałem jak Kanada trochę obniżyła loty no i Argentyna po nich więcej się spodziewałem.

0

@Xxxbarca4ever swoją drogą. Zobacz sobie jak dzisiaj gra Grebelnikov. Poziom top. Ogólnie Francja znowu świetne przyjęcie.

0

@michal26 tak poza tematem to pamiętam jeszcze czasy jak w LS grała finlandia i bardzo podobała mi się ta drużyna, myślisz że któraś z reprezentacji z 5 rzędu może poczynic duży postęp w najbliższych latach bo ja liczę na Ukrainę i estonie

0

@michal26 dziś gra zupełnie inaczej bo wczoraj nie wyglądał najlepiej

0

@Xxxbarca4ever Ukraina zdecydowanie. Bardzo dobrze sobie poradzili w Golden League.

0

@Xxxbarca4ever aczkolwiek Turcy też nieźle wyglądają.
Myślę jednak, że w Challenger Cup, gdzie bodaj 1,2 i 3 miejsce z Europy wchodzi - no to tam Ukraińcy awansują. I gitara. Wywalą Australię, bo słabo strasznie sobie radzili.

0

@michal26 szkoda ze w Afryce żadne drużyny nie wchodzą na poziom ligi narodów

0

@Xxxbarca4ever Nie no.
Tam to nawet na poziom Golden League jest ciężko...Serio. Jedynie coś tam Egipt, Kamerun i Tunezja grają. No oprócz tego bieda edition. Egipt mówiąc szczerze coś prezentował, ale i tak nie ten level.
BTW. Nie wiesz jak z Challenger Cup 2021?

0

@michal26 wiem tylko tyle że odbędzie się i zagra w nim skra z rywalem który odpadnie w kwalifikacjach do LM

0

@Xxxbarca4ever no ja mowie o reprezentavyjnym challengerze. Juz wiem - nie odbędzie się w tym roku..

0

@michal26 a no właśnie dlatego tylko informacje o klubowym znalazłem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?