La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

konto usunięte

48

4

@Yosemite Da sie alw kiełbasiarze w PZPNie zadufane w sobie nie ogarniają tego...

10

@Yosemite Jak Bonialdo mówi, że jest w pytę to jest

1

@Yosemite no i co? Czesi potrafią a my nie i w czym problem?

konto usunięte

3

@Yosemite Tam inaczej trawa rośnie, a chłopcy rodzą się bez krzywych nóżek.

2

@Yosemite więcej kasy też mają. O tym już nie piszą bo teraz spusty nad nimi.

konto usunięte

0

@mariosss20 No tak, Czechy kraina mlekiem i miodem płynąca :D. Więcej kasy to może mają minimalnie od 2018, po tym jak chińscy inwestorzy przejęli Slavię. Ale wcześniej bez tego również osiągali sukcesy.

0

@viscajasiek Są bogatsi i byli od nas bogatszy. Mniej więcej od stu lat. Mieli dobrze rozwinięty przemysł, byli mniej zniszczeni po wojnie.

0

@viscajasiek mają też wyższe PKB na mieszkańca.

konto usunięte

0

@mariosss20 A jakie to ma znaczenie. Różnica w PKB jest minimalna. Zresztą Polska jest 3x większym krajem. Tak poza tym, Chorwacja też ma wyższe?

0

@viscajasiek No ma takie znaczenie ,że sport zawodowy nie jest możliwy bez inwestowania w niego pieniędzy. Przez to można mieć lepsza bazę treningową, lepszych trenerów opłacać, którzy mogą przynosić nowe lepsze rozwiązania taktyczne. Jest przez to możliwość inwestowania w ligę, która jest lepsza od polskiej. Mam na myśli czeska. Stad są takie wyniki a nie inne. Podobnie jest w przypadku Ukrainy, Chorwacji, Rosji czy Turcji.

0

@viscajasiek tak poza tym to jest jeden turniej dla nich udany. Jestem wręcz pewien ,że na mundial nie pojadą i skończą się spusty nad nimi jacy to oni wspaniali a jacy my żałośni.

konto usunięte

0

@mariosss20 Prześledź sobie historię występów Czechów na Mistrzostwach Europy. Nasze Euro 2016 wygląda przy tym żałośnie. Nie inwestują oni więcej od Polaków. Przykładowo przychód Czeskiego Związku Piłki Nożnej wynosił w 2018 miliard koron (180 mln zł), a PZPN w 2018 miał 240 mln.

0

@viscajasiek znam ich historie występów na euro. Z drugiej strony prześlesz sobie historie ich występów na mundialu. Zaznaczam Czech.

0

@viscajasiek mówiąc o pieniądzach mam też na myśli budżet klubowy klubów z ich lig.

0

@viscajasiek poza tym przychody a inwestycje to dwie zasadnicze różnice. Co do ich historii to co do tego mają sukcesy sprzed 40,30 czy nawet prawie 20 lat?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?