La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1174 Culés

konto usunięte

2

Mam wrażenie, że ta kontuzja Dembele zaważy na wielu rzeczach w tym okienku. Za żadnego innego piłkarze byśmy nie dostali 50 baniek. Przedłużenie kontraktu z 50% obniżeniem gaży wcale nie jest tak głupie jak na pozór wygląda w obliczu ostatniej kontuzji. Zostanie u nas tak czy siak teraz i odejdzie za rok za darmo, a tak mu trachniemy 50% pensji, a nawet jak za rok będziemy chcieli go sprzedać to na Dembele zawsze znajdzie się chętny.

2

@masq "a nawet jak za rok będziemy chcieli go sprzedać to na Dembele zawsze znajdzie się chętny." chyba że znowu kontuzje złapie xd

1

@masq Ja jestem za. Możliwość posiadania takiego wspaniałego gracza w Fortnite przez 8 lat brzmi dumnie.
A jeszcze będzie praktycznie za darmo.
A Dembele zrobił ruch życia przechodząc do Barcelony zagrał 1 dobry sezon w Niemieckiej gówno lidze i siedzi od 20 roku życia na piłkarskiej emeryturze lootując kasiorę. Boże to jest geniusz.

1

@masq Jak znowu się potłucze to się nie znajdzie chętny a my dalej będziemy go utrzymywać..

1

@masq Dajmy go do sekcji esportowej po prostu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?