La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

0

Premier właśnie powiedział że do końca Czerwca będzie 30 milionów osób które będą zaszczepione przynajmniej jedna dawka Szczepionki.


Liczba ludności Polski w końcu 2020 r. wyniosła 38 268 tys., tj. obniżyła się o prawie 118 tys. w stosunku do stanu sprzed roku, podał Główny Urząd Statystyczny (GUS).

A tu już Cyk Wariant Delta się szykuje i mogę się założyć że nowe szczepienia xd

konto usunięte

0

@kaamil1910 38mln;)

0

@kaamil1910 taaa bedzie :D jak pusto w punktach, moze to być tylko jego pobożne życzenie

0

@Barca1992 jeżeli chodzi Ci o liczbę 38 268 tys to @kaamil1910 dobrze ją zapisał przecież :)

0

@kaamil1910 osobiście chciałbym żeby tak było, ale chłop jak zwykle kłamie. Grunt żeby w TVP propaganda sukcesu się sprzedała.

0

@chosenone Z tego co słyszałem to większy problem jest z chetnymi na szczepienia niz ze szczepionkami :). Ja w czwartek zadzwoniłem i na drugi dzień szczepienie

konto usunięte

0

@Yoshi94 faktycznie czytanie bez zrozumienia wyszło:)

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LukaszFan wiem jak to wygląda bo sam szczepię, jako ośrodek już podjęliśmy decyzję, że od lipca nie szczepimy bo szkoda zachodu i użerania się z NFZ. Kto chciał to się zaszczepił, chodziło głównie o seniorów a młodzi jak będą chcieli to sobie pojadą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?