La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

konto usunięte

4

Drabinka marzń, łatwi rywale itd. Nie zauważacie że piłka się niesamowicie wyrównała? Zespół świetnie przygotowani fizycznie i taktycznie daje sobie radę z tymi mocnymi. Węgry remisują z Francją i z Niemcami
Czesi ogrywają Holandie a Szwajcaria Francje. Tak wygląda obecna piłka nożna.

0

@Janiama Lepiej grać ze Szwecja niż z Włochami

konto usunięte

1

@Janiama tylko Polska 100 lat za nimi

2

@Janiama W Europie nie ma już słabych reprezentacji, no może poza nami.

konto usunięte

4

@Janiama Tylko akurat nie w Polsce. U nas wszystko jest do tylu od szkolenia do ekspertów w studiu

0

@Janiama nie zapominaj że to turniej i każdy mecz jest ważny a nie gdy np. Eibar gra z Realem czy Barceloną bo taka drużyna ma raczej wliczone porażkę z przeciwnikiem z najwyższej półki i walczą z resztą. Wiadomo, że w piłce są niespodzianki i różnie to bywa ale z reguły tak to wygląda

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?