- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1342 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1342 Culés
4
Nie wiem jak Wy, ale ja kompletnie nie czuje napięcia w temacie Leo. Szczerze powiedziawszy jest mi obojętne czy On zostanie, a nawet bliżej mi do odejścia.
Ekscytuje mnie Barcelona bez Messiego, kibicuje temu klubowi od sezonu 07/08, więc nie znam czasów przed nim. Chciałbym w końcu zobaczyć co się wydarzy, jak bardzo upadniemy, a może wcale nie? Może właśnie zespół nabierze jakiejś dojrzałości i odpowiedzialności, bo teraz wszystko musi dźwigać Leo.
Wydaje mi się, że czuję taki luz przez wydarzenia z ubiegłego roku, kiedy było już praktycznie pewne przejście Leo do City. Pogodziłem się z tym i nakręciłem na nową erę, a On został.
Jeśli zostanie to super, jeśli odejdzie to i tak kc i powodzenia
3
@Dzemix111 mam tak samo, wiem że to dalej najlepszy piłkarz na świecie i super mieć go dalej w drużynie, ale z drugiej strony moja ciekawska natura nie może się doczekać jak będzie wyglądać Barca w erze postMessi.
Co będzie to będzie.
8
@Dzemix111 @Bobo25 Jeszcze zatęsknicie za nim...
2
@Dzemix111 ja też mam tak samo. Czekam na dzień, w którym skład będzie budowany bez starej gwardii.
1
@Dzemix111 a ja myślę że znaleźli ma niego fajną formułe i trzeba kibicować aby się to powiodło.Młodzi powinni korzystać z obecności takiego zawodnika sporo z nich nie ma 20 lat.A dołączy Niico , Balde, Garcia, Collado niech ich uczy a jest Pedri Moriba Puig, Fati, Araujo Dest Emerson który będzie się adoptował może Gaya będzie.Depay się moze czegoś nauczyć. Ma chłop co robić na 2 lata tak samo jak Busi jest w formie dalej może rozwijać de jonga nico moribe Puiga czy Pedriego.Tak jak pique będzie doradzał choćby Garci
0
@Pawel13sz pewnie że będę tęsknił, ale ciekawość jak to będzie "po" też jest duża. Kibicuje Barcy od końcówki lat 90tych, pamiętam Barcę kończąca sezon ligowy poza pierwszą czwórką. Nie jestem wychowany na paśmie sukcesów za Guardioli czy Lucho za sterem, więc nawet jak obniżymy loty to dalej będę im kibicował. Także chciałbym już zobaczyć nowy projekt.