- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 817 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 817 Culés
6
Cisza o kandydatach na nowego selekcjonera Holandii. Jakby tak się przyjrzeć na dostępnych to nie za duży jest wybór. Umknęło mi, że już Bosz sobie znalazł nową robotę w Lyonie. Kolejne powroty Advocaata czy Hiddinka już chyba nie wchodzą w grę. Bardziej realny jest powrót van Gaala, ale też nie dużo bardziej. Bezrobotni tacy, którzy coś wygrali to Gio van Bronckhorst, Phillip Cocu i raczej koniec. Van Marwijk ma pracę. Po Koemanie nie udało się namówić ten Haga więc może teraz? A może Rijkaard drugie podejście. Euro2000 pechowe, ale grali świetną piłkę. Obcokrajowca nie sądzę, żeby zatrudnili więc może postawią na jakiegoś totalnego nowicjusza trenerskiego. Jakieś pomysły? @norbi77 @Stoiczkow i każdy kto ma pomysł?
2
@arasz1819 A co z van Bastenem się dzieje? Bo po zwolnieniu Brzęczka kojarzę, że przewijała się jego kandydatura (nie wiem na ile poważna).
8
@arasz1819 Ten Hag to idealny kandydat. Federacja powinna zrobić wszustko żeby go zatrudnić. Tak wiem, ze ma kontrakt z Ajaxem.
2
@arasz1819 A ten z U21 Van De Looi?
3
@damianex10 i właśnie w tym czasie gdzieś czytałem, że powiedział, że już nie wróci do trenowania. Także jego już bym nie rozpatrywał
@MaTt_BarcaFan no ciekawy jestem jego Holandii. Mają pokolenie skrojone pod dobrą, ofensywną piłkę a la jego Ajax.
@Coutinho007 a widzisz. Może kogoś z rezerw narodowych.
1
@arasz1819 Ale generalnie najbardziej to bym chciał Ten Haga. Jak już kogoś brać to z grubej rury fachowca.
2
@Coutinho007 Szkoda, że boskiemu Johannowi nie dane było kadry objąć. Z tym pokoleniem de Boerów, Bergkampów, Davidsów, Seedorfów. On albo by ich wszystkich ogarnął i coś by ugrali, albo by się pożarli jeszcze mocniej.
0
@arasz1819 Ten Haag i chyba nie ma lepszej opcji.
1
@arasz1819 Albo niech wezmą Valverde hehehe oczywiście żartuje nie no, Bosz albo Ten Hag albo porót Ronalda jeszcze może być realny też. Ewentualnie Alfred Schreuder.
2
@Coutinho007 dziwne, że taka cisza. Nawet dziennikarzyny za bardzo nie mają pomysłu, bo nic nie wymyślają.
1
@arasz1819 Pewnie wezmą Van De Looia i na tym się skończy.
2
@arasz1819 Tak zupełnie szczerze, to nie wiem co napisać. Pan Bosz byłby chyba dobrym trenerem reprezentacji, ale jest od bardzo niedawna zatrudniony we Francji, jeszcze lepszym byłby pan ten Hag. Tutaj mam konkretne zastrzeżenia! Bo zdecydowanie wolę, aby robił dobrą robotę w Ajaxie! Może kiedyś ten trener zawita w stolicy Katalonii? Kto wie...
Natomiast reszta tych dostępnych nazwisk nie wzbudza chyba niczyjego wielkiego entuzjamu. Dlatego nie wiem co odpowiedzieć, bo życzę im jak najlepiej, a nie widzę na horyzoncie dostępnego, świeżego trenera z paszportem holenderskim.
Jak słusznie stwierdził, @Coutinho007 , bardzo możliwe, że z braku laku będą zmuszeni wręcz sięgnąć po młodego trenera reprezentacji u-21.
No chyba, że odkurzą stare, dobrze znane nazwisko...
Może stąd ta cisza, bo negocjacje trwają pełna parą i może nawet na kilku frontach. Oby z jak najlepszym wynikiem dla Pomarańczowych!