La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1389 Culés

3

Ja to jestem pewien, że on nawet w Wilkach nie będzie błyszczał, a przypuszczam, że nawet nie będzie miał podstawowej 11. Gość dostawał u nas wiele szans, przez kilkanaście kolejek z rzędu wchodził na boisko na 20min i za każdym razem piłki nie umiał przyjąć. Straty na własnej połowie. Nic nie wnosił. Szkoda że go nie sprzedali

0

@FCB24 Czy ja wiem czy tak dużo szans otrzymał - zazwyczaj wchodził na gorącą wodę, kiedy trzeba było gonić wynik a jak już zaczął coś lepiej pogrywać i nawet strzelił brameczke czy dwie to cyk, ławeczka na amen. Imo dziwne podejście trener miał do tego zawodnika

0

@marcin62 ale problem jest taki że nie zaczął lepiej pogrywać. Jeden gol nie zmienia tego. Wchodził przy różnych wynikach, a jeżeli nie umie grać gdy potrzeba gonić wyniku to tym bardziej trzeba się go pozbyć. Po co gość bez psychy?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?