- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1971 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1971 Culés
11
Myślę że Barcelona wie o tym co czeka klub za jednostronne zerwanie kontraktu. Chodzi pewnie o to by przesunąć termin zapłaty kontraktu w możliwie jak najpóźniejszym okresie czasu. Nie mają żadnych szans na wygranie tego sporu z takimi argumentami o których czytamy. Argument mówiący że piłkarz jest słaby nie przejdzie bo wtedy byłby to bardzo niebezpieczny precedens.
1
@Janiama To był wałek pewnie i to Bartomeu powinien odpowiadać i ludzie, którzy "Pilotowali" całą operacje ściągania takich zawodników jak Douglas czy Matheus.
7
@Janiama Oczywista oczywistość. Barca gra na czas bo obecnie czas to dla nas czyste złoto.
3
@Janiama Według mnie zawodnika trzeba postawić do ściany.
Albo szukasz sobie klubu. Albo nie trenujesz z drużyną i nie zgłaszamy cię do żadnych rozgrywek.
7
@Criss18Barca taki Umtiti by nas jeszcze za to po nogach całował, wieczne wakacje za taki hajs
1
@Criss18Barca To nie przejdzie. Bo później zawdonicy mogą niechcieć przychodzić do klubu
1
@Criss18Barca Dokładnie! Wtedy rok na trybunach jest końcem kariery piłkarza. Czyli tak zwany klub kokosa. Powinni zadzwonić do Warszawy do Józefa Wojciechowskiego. :)
0
@takisobiektos ale teraz rozwiązują kontrakt jednostronnie wychodzi podobnie.
6
@takisobiektos dlaczego? Bo nie byli na poziomie by grać ? Albo jest się pewnym swoich umiejętnośic albo nie. Barcelona to jest TOP i koniec kropka. Bardzo dużo graczy zdaje sobie z tego sprawe. A bycie wyzyskiwaczem wielkiego klubu w cale nie dopisuje punktów w CV.
5
@takisobiektos To działa w dwie strony.
Bo potem jak klub bierze takiego zawodnika to sobie pomyśli. Był w piłkarskim Hollywood i zamiast dawać z siebie wszystko to dla niego ważniejsza była kasa niż dobro drużyny. Dla niego piłka nie jest najważniejsza.
1
@Criss18Barca
żałosne
Piłkarz to nie zabakwa ,że jak sie go zuzyje to sie go wyrzuca.
Za kogo wy sie macie by tak traktowąc piłkarzy gdzie tu szacunek do kontraktu który obowiazuje 2 strony
0
@MarioVeB! @Criss18Barca @Janiama Ważne też jest to że klub nie może zawodnikowi odmówić treningów! Każdy taki spór przegrał by u Uefa. Może jedynie odesłać na trybuny i nie pozwolić grać w spotkaniach. Ale trenować nie może zabronić. Co najwyżej odesłać do rezerw.
1
@PatrykBarca Może też i musi udostępnić boisko i trenera oraz szatnie i lekarza. Ale nie musi trenować z zespołem nawet z rezererwami.
0
@sokot to ma sens, ale oni są ustawieni do końca życia. Co im po tym, że już w piłkę na najwyższym poziomie nie pograją jak chłop ma na koncie z 50 mln
0
@FC1899Barca on lubi pisać o oczywiste oczywistości
0
@Janiama Masz rację. Np Milik był odizolowany od drużyny.