La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1447 Culés

9

Dokładnie, ale kto z nich tak zrobi...?


konto usunięte

0

@Pilka_jest_okragla Zapewne nikt. Sam też będąc w takiej zajebistej sytuacji nie chciałbym jej dobrowolnie zmieniać.

konto usunięte

0

@Pilka_jest_okragla już widzę jak jakiś zwykły człowiek zwalnia się z pracy bo mu za dużo płacą XD

0

@Pilka_jest_okragla Za Bartka dużo osób przychodziło do nas bo wiedzieli że dostaną ogromne kontrakty i są ustawieni do końca życia... i nie ważne czy w zespole już jest 2/3 zawodników na twoją pozycję ... przychodziłeś bo jest dobra kasa i wujek trener który robi 3 treningi w tygodniu w tym 2 regeneracyjne.
Nie widzę powodu dla którego wczasowicze mieliby rezygnować z ogromnych kontraktów za nicnierobienie i iść gdzieś tyrać żeby zarabiać mniej :)
Wszystko tak jak być powinno za głupotę się płaci ... za głupotę socios zapłacą wszyscy :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?