La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

3

Właśnie skończyłem fabułę Volta w Fifie 21 i niestety muszę przyznać, że w porównaniu z Fifą 20 to straszna lipa. Fabuła Volta w Fifie 20 była długa i ciekawa: rozpad drużyny, jazda po świecie i składanie ich na nowo, konflikt z legendami ulicy i mistrzostwa świata. A tutaj? Pięć turniejów, gdzie w trzech z nich jest rozgrywany tylko jeden mecz. Fabuła beznadziejna, tylko witają się przed meczem, a po meczu sobie gratulują i tyle. Żenada, widać że im się nie chciało tego robić.

0

@Pawlak1992 ogolnie volta to dramat. Juz Hunter był lepszy.

1

@kuz Mi tam się podoba ten tryb, tylko fabuła mi się nie podoba.

0

@Pawlak1992 Fabuła w Fifie jak to brzmi ????

0

@bartekvisca normalnie, tryb gdzie prowadziliśmy karierę Huntera mi nawet przyzwoita fabule jak na ea

0

@Pawlak1992 a ja dalej nie odpaliłem ani volty ani journey z poprzednich fif xD

0

@bartekvisca Grałeś chociaż, czy tak sobie piszesz?

0

@Pawlak1992 czekałem tylko aż jupiterzy przejdą i pokażą jaka karta jest w nagrodę do ut za ten tryb, no i we wszystkich 3 częściach była tak bardzo do dupy, że nie było warto w to grać ;x

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?