La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

9

Pod każdym postem związanym ze szczepieniami i covid na fb czy instagramie pełno debili, wrzucających screeny z gównogazet czy portali podważających działanie szczepionek, wciskających ludziom fake newsy o śmierci po szczepieniu, straszących wszystkich na lewo i prawo. Czy Ci ludzie nie mają życia? Siedzą 24/7 i tylko wklejają obrazki i linki? Coraz gorszy rak się robi, już prawie żadnego postu nie ma bez tego badziewia, wszystko jest łączone ze spiskiem i unicestwieniem ludności. Kiedyś Ci debile mieli swoje grupy i tam wylewali to gówno, teraz pełno ich wszędzie.

1

@kuz tak jak rok temu z segregacją ludzi na szczepionych i nieszczepionych? No offence ale niestety promil teorii się sprawdza a podziały istnieją od zawsze w każdej dziedzinie :D

3

@kuz Na pewno z nudów to robia. Może po prostu się przekonali o co w tym wszystkim chodzi na własnym przykładzie lub swoich znajomych. Jesteś ślepy

1

@elmayakos Chłopie z tą segregacją to nie były byle wyssane z palca teorie spiskowe o których kolega wspomina tylko od dawna znane zalecenia w przypadku epidemii, każden bardziej zorientowany człowiek wiedział że będzie taki podział

4

@kuz rok temu paszporty i segregacja to były foliarskie teorie... ;p

1

@kuz Skąd ta pewność że to fake news? Nie rozumiem.

1

O czym się przekonali? 90% to imbecyle siedzący w domach, którzy obejrzą wywiad z jakims pseudo doktorem na wspolczesna.tv i potem głoszą to wklejając kolejne gówno linki. @l0Messini

1

@l0Messini Albo są na tyle zmanipulowani i tak im wygodnie w ich ograniczonym toku myślenia że zamykają się całkowicie na fakty/opinie z drugiej strony barykady i widzą tylko to co chcą widzieć :P

konto usunięte

1

@kuz ale z drugiej strony jest to samo. Mityczne opowieści jak to każdy ma babcię,dziadka,wujka, który zmarł lub ciężko przechodził covid xD

0

@Kwiatek67 Wiele zdjec już zostało znalezionych w necie, rzekomo powikłania po szczepieniu a okazały się zdjęciem poparzeń z 2006 roku i tak dalej. Do tego większość "lekarzy" antyszczepionkowych to samozwańczy specjaliści, którzy zachowują się jak kompletnie odklejeni ludzie. Od lat to samo panowało na grupach na temat szczepień dzieci. Dzieci też umierały, też miały ciężkie powikłania, ale nie wylewalo się to poza ich śmieszne kręgi bo temat nie był na topie.

Komentarz usunięty

0

@Barca1992 Wiem, że są dwie strony barykady, ale dopóki sam nie znalazłem się po tej o której mówisz, to nie byłem neutralny. Po śmierci kilku bliskich mi osób po prostu nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam posty szurow.

2

@kuz Raczej nikt normalny nie zmyślą, że mu zmarl członek rodziny, nzajomy, czy że on sam sie rozchorowal. To jak samospełniająca się przepowiednia. Reagujesz tak, bo się boisz bo pewnie sam sie dałeś zaszczepić i masz syndrom wyparcia. Dlaczego tak obrażasz i jesteś taki agresywny? Strach. Trzeba być ślepym by nie połączyć faktow co oni z nami robią od początku tej pandemii pseudopandemii

1

@macio_944 Zglaszam za obrażanie. Pora na karę w końcu

0

@l0Messini Gdzie tutaj jest obrażanie? Wszędzie diagnoza :)

2

@l0Messini Zgłaszam regularnie za szerzenie fakenewsow i dalej bez bana jestes;v

1

@macio_944 Widocznie nie rozumiesz tego co piszesz, skoro nie widzisz gdzie. Kłania się pisanie ze zrozumieniem.

1

@takisobiektos Bo to nie fake newsy na wszystko jest źródło. Udowodnij, że cokolwiek co wstawiałem to fake.

0

@kuz Przede wszystkim nigdy nie podawaj przykładów skrajnych, bo z jednej i drugiej strony znajdziesz chorych ludzi. Jednak zastanów się zanim opiszesz wszystkich sceptycznych "debilami", bo to, że te szczepionki to swego rodzaju trwający eksperyment to fakt i nie każdy chce zaryzykować własne zdrowie/życie. Niektórzy kalkulują czy im się to opłaca, bo ten śmieszny % śmiertelności nie robi na nich wrażenia.

0

@Maciej_T Nie opisuje wszystkich debilami. Jakbyś czytał ze zrozumieniem to bys wiedział, że gardzę tylko tymi, którzy spamują facebooka pod każdym postem o covidzie, jak to oni są przeciwni szczepieniu.

0

@kuz mój teść po szczepionce trafił do szpitala i mało brakowało żeby nie przeżył. Mama tata babcia żyją, zawsze się ktoś trafi kto źle będzie reagował, a co będzie po kilku latach to się dopiero okaże tym bardziej że co roku trzeba się szczepic po 2 razy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?