La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1379 Culés

5

"Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Euro 2020, co potwierdził w mediach społecznościowych dyrektor TVP Sport - Marek Szkolnikowski.

Szczerze mówiąc, nie widzę w tym niczego sensacyjnego. Osobiście nie jestem jakimś wielkim fanem Pana Dariusza, ale mamy w naszym kraju kilku komentatorów, którzy bardzo dobrze potrafią oddać emocje meczu. Nie zrozumcie mnie źle, po prostu nie trafia do mnie teza, że Pan Szpakowski to legenda, więc musi komentować wszystkie najważniejsze mecze.

Skoro od dłuższego czasu szeroko rozumiana opinia publiczna uważa, że ciekawszy komentarz gwarantują Panowie Wolski, Borek czy Laskowski, to dlaczego na siłę stawiać na Pana Darka? Przecież to nie jest żadna oznaka braku szacunku, że finał Euro skomentuje ktoś inny. Oczywiście, ktoś mógłby powiedzieć, że dla "Szpaka" ten mecz byłby pożegnaniem ze swoją pracą, a po tylu latach należy mu się odejście "z pompą". Tylko, że Pan Darek za chwilę będzie relacjonować igrzyska. Nie zdziwię się, jeśli i za rok na mundialu usłyszymy jego głos. O pożegnanie słyszę od 19 lat i mundialu w Korei.

Dariusz Szpakowski jest żyjącą legendą w tej branży. Nie ma jednak ludzi niezastąpionych. Może lepiej pamiętać go z tych pięknych chwil emocji, niż słuchać jak coraz częściej kaleczy nazwiska zawodników?"

[Fanpage, Mistrzowie Polski]

3

@adambądkowski93 trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny, szpaku się niestety trochę zagalopował i teraz zbiera żniwa w postaci hejtu, jak dla mnie zmiana na plus

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?