La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1554 Culés

17

Mateusz Borek:

"Gdy dostałem propozycję skomentowania finału, zadzwoniłem do Darka. Chciałem mu przekazać, że to nie moja decyzja, nie zrobiłem nic w tym kierunku, nie wykazałem żadnej inicjatywy - zdradził Borek w rozmowie z portalem "WP Sportowe Fakty".

"Jest legendą i tą legendą pozostanie na zawsze. Powiem tak: bywały mecze, że i Cristiano Ronaldo nie wychodził na boisko, albo zaczynał na ławce. A to nie znaczy, że nie jest najlepszy. To mogę powiedzieć w odniesieniu do Darka Szpakowskiego."

[Fanpage, Krótka Piłka]

7

@adambądkowski93 Borek? TOP

1

@adambądkowski93 Ronaldo? TOP 2

0

@adambądkowski93 Dobrze napisał, ale punkt widzenia zależy od... Gdy Polsat miał prawa na turnieje i komentował reprę Borek był zachwycony, nie krył się z tym, że w TVP droga do komentowania reprezentacji Polski dla innych komentatorów jest zamknięta, bo jest tam Szpakowski. Pana Szpakowskiego dopiero zluzowali Laskowskim i tylko dlatego, że coraz częściej zaczęły pojawiać mu się wpadki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?