La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 749 Culés

0

Znacie jakieś strony z butami oprócz zalando, sizzer, sneakers.
Konkretnie chodzi mi o air max 720

0

@barcowy1899 7kicks

0

@barcowy1899 fajne buty, ale ta „poduszka” pęka i ucieka z niej powietrze, przez to komfort chodzenia się zmniejsza. Ja reklamowałem w sizzerze i przyjęli, ale znajoma która tam pracuje mówiła że to wada fabryczna tych butów i dużo osób z tym przychodzi. Podobno nawet je wycofują ze sprzedaży czy produkcji.

konto usunięte

0

@VeB 1899 Potwierdzam wlasnie jestem w trakcie reklamowania tych butow. Zeszlo mi powietrze z poduszki w prawym bucie. Buty mam 14 miesiecy i w sumie malo w nich chodze. Myslalem ze moze na cos nadepnalem i uszkodzily sie. Ale widze ze wcale tak nie musialo byc.

0

@martin3131 mi powietrze uciekło gdy wychodziłem z samochodu. Przed wejściem do auta było wszystko Ok. Ale tak jak pisałem wyżej, znajoma pracująca w sizzerze gdzie kupowałem buty mówiła ze to wada fabryczna bo każdy to reklamuje, i każdy ma przyjęta reklamacje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?