- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 829 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 829 Culés
0
Wyniana Saul Griezmann
Tak czy nie ?
Ja - tak :) zyskamy wzmocnienie na pozycji gdzie mamy najwieksze braki i zejdziemy z ogromnej pensji :) do tego Saul mlodszy....
0
@culesjasiules Saul to żadne wzmocnienie. Z Atletico to co najwyżej można brać obrońców.
2
@culesjasiules Dembele za Saula :)
0
@culesjasiules absolutnie nie. Wzmocnimy rywala a Saul jest przeciętny, Griezmann o wiele lepszy.
3
@AntekGriezmann Saul jest przeciętny? On po prostu w Atletico pokazuje 50% swojej finezji. U nas w tym stylu gry sprawdził by się zdecydowanie lepiej.
0
@culesjasiules Nie, Saul zapowiadał się dobrze jak grał jeszcze w reprezentacji U-21 ,teraz to nie jest to.
0
@culesjasiules Jak się nie będzie 3 lata akimatyzowal to tak..Griezzman nie jest i nie będzie napastnikiem na miarę Barcelony. Do tego ma 30 lat to jedno . I sam już wspominał że po wygaśnięciu kontraktu chciałby zagrać w MLS...
0
@PatrykBarcaGriezmann to jest napastnik na miarę Barcelony, bo to topowy zawodnik. Bardziej chodzi o to, że nie pasuje niestety do naszego systemu, dubluje się z Messim i niestety trochę męczy się w naszej drużynie. Zapewne bardziej by pasował do zespołu, w którym nie na takiego Messiego.
0
@XBlairrX Nie jest. Nie posiada takiej techniki ani dryblingu jak przystało na napastnika Barcy. Większość jak nie wszystkie 9 Barcy to miały. A on mimo że umie czasem odnaleźć się w małej grze, to jednak często też się gubi w tłoku.
0
@PatrykBarca nie jest typową 9 to po pierwsze. Po drugie co to za wyznacznik, że nie ma danej cechy, skoro za to ma inne, gdyż każdy zawodnik czymś się wyróżnia, ale w zamian nie posiada czegoś innego. Griezmann to inny typ gracza, dzięki czemu bardzo pasował do systemu Cholo w Atletico. Jest przede wszystkim graczem bardzo zespołowym, nie indywidualistą, pracuje na boisku, cofa się, może rozegrać, a dzięki temu że potrafi się znaleźć w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu oraz potrafi uderzyć z dystansu strzela też bramki.