- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1454 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1454 Culés
2
W dupie mam kto wygra finał nudnego copa america,2 grupy z której po jednym jasku typu Bolivia nie wychodzi z grupy z wynikami po 1:0, lub 1:1. Najważniejsze żeby jutro pięknego euro Anglia nie wygrala
18
@Potezne_zakola W dupie mam kto wygra finał euro, wszystko ustawione pod Anglię, wszystkie mecze w domu, karne z kapelusza. Najważniejsze żeby jutro o 2 w nocy Messi podniósł trofeum Copa America
1
@IbrahimAfellay fajnie niech se chłopak wygra puchar najbardziej skorumpowanego turnieju na świecie i nudnej kopaniny
5
@Potezne_zakola No wygra puchar swojego kontynentu tak samo jak Włochy albo Anglia swojego
2
@IbrahimAfellay ten jak się odpalił haha . Ustawione pod Anglię xd bo jeden Karny z kapelusza ? A wiesz że Gdyby Anglia zajęła inne miejsce w grupie to by nie grała u siebie ?
Komentarz usunięty
2
@Potezne_zakola @kaamil1910 no właśnie ty się odpaliłeś, bo mi musiałeś odpisać. ja nie bronię ca, tylko śmieję się, że chwalicie skorumpowane euro.
0
@GeraltzKatalonii Na MŚ znowu drużyny z Ameryki szybko do domku wrócą grać copa co rok
4
@Potezne_zakola Hmmm a co to ma do wygrania pucharu swojego kontynentu? Dla ludzi z Ameryki Południowej jest on tak samo ważny jak Euro dla nas a z tego co pamiętam to Argentyna ładnie się postawiła mistrzom świata w 1/8
4
@Potezne_zakola
0
@IbrahimAfellay Chłopie xD drużyny z Ameryki Południowej dostały na mundialu w Rosji 4-0 od drużyn z Europy, więc błagam... o korupcji też się lepiej nie wypowiadaj, bo to że piłka latynoska jest w takim miejscu to wina korupcji w tamtejszych federacjach. Nie pamiętasz jak Leo płacił za bilety na samolot? Nie słyszałeś co wyprawiał prezes federacji brazylijskiej?
Komentarz usunięty
2
@BorzyKrzys Chłopie xd - jak patrzysz po samych wynikach to lepiej nie komentować.
Dwie drużyny z Am Płd wyeliminowała Francja - która wygrała całą imprezę.
Kolumbia przegrała po karnych z Anglią - i to grając w znaczącym osłabieniu w tym meczu bez Jamesa.
Peru też bardzo fajnie grało - i wcale nie odstawało poziomem.
O Brazylii nie wspomnę - przegrali z Belgią, ale znowu spokojnie mecz mógł i pójść dla Brazylii mimo, że Belgia prowadziła 2-0.