La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1389 Culés

0

Argentyna wygrała CA, a król został najlepszym zawodnikiem turnieju. Co to zmienia w kontekście dyskusji Messi vs Ronaldo? Absolutnie nic, Leo był, jest i będzie najlepszym piłkarzem w historii, a między nim a Cristiano znajduje się jeszcze kilku wielkich. Jedna niezła wygrana w Copa America nie ma znaczenia. Zmieni się tylko taktyka niewierzących, którym z ręki wytrącony został argument pod tytułem "łoo bo Messi nic nie wygrał z reprezentacją".

Zmieniło się coś jeszcze - Messi staje się faworytem w wyścigu o Złotą Piłkę. Niezły sezon klubowy, dobre liczby i sukces międzynarodowy, czaję, ale to już nie ten Leo co kiedyś. Lewy wciąż najlepszy.

10

@Culé a muerte Lewy najlepszy xd

7

@Culé a muerte lewy najlepszy xd

9

@Culé a muerte Dwie głupoty takie tu napisałeś, że nie mogę Cię traktować poważnie. Jakich kilku wielkich między nimi? Jest Messi i tuż za nim Ronaldo, nikt pomiędzy - każdy inny piłkarz w historii jest przynajmniej jedno piętro pod CRem.
No i Lewy wciąż najlepszy - może wśród napastników, ale generalnie to raczej nie :)

0

@Oskar00 Nie lubie Cr7 ale musze się z tb zgodzić 1Messi 2 Cr7 potem długo długo nic

0

@Culé a muerte totalne pierdoły piszesz, pod Leo jest CR i dopiero inna reszta śmiertelników

1

@Culé a muerte To dawaj tych kilku wielkich rozkręćmy tą karuzelę śmiechu, rozumiem że można Portugalczyka nie lubić ale trzeba szanować to co wygrał. W czym najlepszy? Jako napastnik klasyczny mogę się zgodzić, jako piłkarz to już sprawa bardzo dyskusyjna.

0

@Culé a muerte Jest Leo, Jest Cristiano, ewentualnie Neymar jest trochę za nimi, jesli chodzi o same umiejętności, ale źle poprowadził karierę. Może można gdzieś jeszcze wcisnąć np. Cruyffa, ale ogólnie to odleciałeś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?