La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1374 Culés

1

0

@FafitFCB wszystko by pasowalo o Pepe.

konto usunięte

1

@FafitFCB zaraz się okaże, że każdy jest idiota lub cieniasem tylko nie Pan Perez

2

@FafitFCB coś czuje, że taktyka będzie jak u nas z aferą w pewnym barze z sową w tle...
czyli słowa wypowiedziane pójdą na margines jako sprawa drugoplanowa, by obarczyć tych, którzy to ujawnili i pierwszoplanowym problemem będzie-jak można było po takim czasie to odtworzyć i kto to zrobił...a reszta pójdzie w zapomnienie.

1

@KrystianR Afera z sowy doprowadziła do zmiany władzy, więc jakie to zamiatanie pod dywan? Tam powinno być wyjaśnione na czyje zlecenie te podsłuchy było robione, bo to, że to upieranie się, że to kelnerzy i jakiś biznesmen to robienie z ludzi idiotów.

0

@mkord gdzie ja piszę o zamiataniu pod dywan?
chodzi mi o to, że słowa Pereza w tym wypadku pójdą na drugi plan, a na pierwszy będzie priorytetem kto podsłuchał, kto nagrał itp..a samo sedno czyli co powiedział zostanie zepchnięte na dalszy plan.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?