La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

0

Chyba nie ma spoilerów ale generalnie może lepiej uprzedzę

Oglądał ktoś Czarną Wdowę od Marvela? Jak wrażenia? Ja się zgadzam w sumie w większości z opinią z kanału Sfilmowani - pierwsza część filmu bardzo fajna, myślałem że pójdą w raczej spokojniejsze tony, drugi akt niepotrzebnie napompowany wybuchami, eksplozjami i generalnie totalnym rozpie****em :D No i postać siostry Nataszy zagrana przegenialnie

1

@Bykunn obejrzałem, co prawda nie siedzę w temacie uniwersum, raczej towarzyszyłem osobie zajaranej, film jak film dla mnie, fajnie było widzieć aktora grającego Hoppera ze Stranger Things i w sumie to tyle xD

1

@Bykunn Ja oglądałem i się zgadzam, że pierwsza część znacznie lepsza. W drugiej połowie mi osobiście zaczęła przeszkadzać ilość walk i wybuchów, zwlaszcza że mieli całkiem niezłą historię. Trzeba dodać, że plot twist świetny, nie spodziewałem się go :D Ogólnie polecam zobaczyć, jak ktoś nie widział ;)

0

@luna666moon No właśnie, kurde ci konkretni bohaterowie kompletnie nie nadają się do takich akcji z wybuchami niczym w Strażnikach Galaktyki :D Aż się prosiło o bardziej szpiegowskie akcje z przyczajki, no ale cóż.
Ciekawi mnie też w którą stronę pójdą ze sceną po napisach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?