- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1124 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
20 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1124 Culés
4
Bardzo szanuję pana Dariusza Szpakowskiego, ale trochę mnie śmieszą doniesienia, iż ma on żal do internautów za zbyt krytyczne ocenianie jego pracy. Przepraszam bardzo, ale on nie komentuje ósmej ligi mistrzów, tylko mecze największych piłkarskich rozgrywek jak Liga Mistrzów, MŚ, czy EURO. Nie mieści mi się w głowie, jak komentator z tak bogatym doświadczeniem może mylić Messiego z Maradoną, czy po prostu mylić nazwiska (czy nawet drużyny/kraje biorące w nim udział!) zawodników po kilka razy na mecz. Poziom jego komentarza jest niestety obiektywnie słaby i nie przystoi do finału tak prestiżowych rozgrywek. Wydaje mi się, że pan Dariusz nie jest na bieżąco z piłką, tak jak na przykład Mateusz Borek, co widać było już od kilku lat przy okazji Misji Futbol, gdzie nigdy nie miał nic ciekawego do powiedzenia, powtarzał tylko zazwyczaj te same frazesy lub przytakiwał reszcie mejwenów. W dodatku jego współkomentatorem jest Andrzej Juskowiak, który również nic nadzwyczajnego nie wnosi, a wręcz działa usypiająco na widza. Konkluzja jest taka, że w mojej opinii pan Dariusz, z całym szacunkiem, jest sam sobie winien tego odsunięcia na boczny tor, na samym nazwisku i uznanej marce nie da się jechać cały czas. Mam wrażenie, że skoro czas leśnych dziadków, jak Jan Tomaszewski, Jerzy Engel, itp jako ekspertów w studiu TVP się skończył (i bardzo dobrze), tak samo czas na zmiany na stanowiskach komentatorskich i oddanie ich w ręce takich ludzi jak wspomniany Borek, Rafał Wolski, czy Jacek Laskowski.
0
@skakun95 I znowu te "dzieciaki w internecie" nie szanują starych legend, tym razem komentatorstwa. Ewidentnie degrengolada, nihilizm i brak wartości :D