La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1887 Culés

1

Uwielbiam Messiego ale pozbywanie się drugiego najlepszego napastnika w drużynie i jednego z 3 najlepszych naszych graczy w zeszłym sezonie po to by podpisać umowę z 34 latkiem to ogromny błąd. Zwłaszcza ze oddajemy go do rywala który wygrał z nami w zeszłym roku ligę i już raz go wzmocniliśmy. Koeman to dobry trener ale narazie przegrywał większość trudnych meczy wiec możemy się ostro przejechać jeśli mu w tym sezonie nie wyjdzie

konto usunięte

14

@AlwaysBlaugrana po "po to by podpisać umowę z 34 latkiem" przestałem czytać.

5

@AlwaysBlaugrana Czyli co, zostawiamy Griezmanna i pozbywamy się Messiego, tak?

6

@AlwaysBlaugrana Stary, Messi nawet jak będzie mieć 37 lat to będzie lepszy od Griezmanna.

0

@masq Messi może i nadal będzie ważnym graczem ale Griezzman tez nam wiele dawał w zeszłym sezonie. Oni obydwaj powinni myć w kadrze na przyszły rok.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?