- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2391 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2391 Culés
7
Griezmann był w tym sezonie naszym trzecim najlepszym zawodnikiem. Zaraz za Messim i De Jongiem. Nie pauzował ani minuty przez kontuzje. Tyrał jako jedyny z ofensywnego trio w obronie, a i z przodu dołożył solidne liczby. 20 goli i 13 asyst to naprawdę przyzwoite wyniki. Poza tym często robił przysłowiowy „feeling”, wspierał młodych na boisku i wydawało się, że jest fajnym łącznikiem między Amigosami a nowymi gniewnymi.
Wiele razy brakowało szczęścia, obijał słupki, brakowało centymetrów. Gdyby szczęśliwy traf był po jego stronie, statystyki ocierały by się o statystyki Messiego.
Całkiem nieźle jak na naczelnego gamonia, błazna i ciało obce Barcelony.
Jeśli wymiana dojdzie do skutku - wstyd. Znaleźć hajs na Messiego z innych źródeł niż ten humorystyczny deal z Atletico.
7
@mokrychlopiec to brzmi jak jakaś pasta. Mogłeś jeszcze dodać, że gdyby dopisało mu szczęście, to miałby pięć złotych piłek.
Komentarz usunięty
6
@mokrychlopiec Statystyki ocierałyby się o staty Messiego, gdyby nie brak szczęścia?
3 najlepszy piłkarz w drużynie? Ty mówisz poważnie?
0
@kuz oczywiście, że to był skrót myślowy. Zejść z pensji Antka, by mieć na pensję Messiego. Wiem, że transfer Leo nas nic nie kosztuje.
4
@mokrychlopiec Gdyby gdyby gdyby. Na mistrzostwach też w bramkarza strzelał. Nie ma dla niego miejsca w Barcelonie, pozycja dubel w dubel Messiego. Na LS 80% czasu go nie widac. Na 9'tke się nie nadaje. I przede wszystkim chora pensja. Druga w zespole, znacznie większa niż Dembele czy Cou.
1
@Bartek22 A potem zdziwienie że nie wygrywamy ligi, ligi mistrzów czy meczów z topowymi rywalami, bo w ataku biega Griezmann.
Tylko zaraz przytoczą że ma 20 goli z czego 3/4 z jaskami z Eibar i innego Alaves.