- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1572 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1572 Culés
11
Griezmann czyli skrzydłowy bez dryblingu, napastnik bez wykończenia cofnięty napastnik widmo. Dziwi mnie ze ludzie chcą jego pozostania i negują wymianę na Saula z dopłatą . Z drużynami z topu wiecznie niewidoczny kompletnie nie pasujący do stylu Barcy. Przy Messim depayu fatim i aguero nie ma dla niego miejsca a zyskujemy Saula z nadzieją ze ostani sezon był jego pierwszym i ostatnim tak słabym oraz schodzimy z bardzo wysokiej pensji. To jest ostatni dzwonek na to żeby go sprzedać i żeby nie działy się za 2-3 lata cyrki jak z suarezem
2
@Xxxbarca4ever Tu raczej chodzi o to że pewnie pomoże Atleti obronić mistrza
1
@Xxxbarca4ever Defensywne 9,5 tak można jego profil scharakteryzować. Swoją drogą ta wymiana ma drugie dno.
3
@Encore być moze, równie dobrze może Barca na tym skorzystać bo dostanie Saula który zagra sezon życia i pomoże Barcy wywalczyć tytuł. Możemy sobie wróżyć z fusów a prawda jest taka że obie drużyny na tej wymianie wyłącznie skorzystają.
0
@Xxxbarca4ever No szansa jest duża że Grizi będzie tam miażdżył tak jak to robił przez 5 czy 6 lat
7
@Encore wtedy Barca potrafiła sobie radzić z Atletico bo posiadała skrzydłowych a nie defensyenego napastnika, dlatego skupmy się na sobie a nie na rywalach bo jeśli wzniesiemy się na wyższy poziom to rywale będą się martwić
1
@Xxxbarca4ever Saul mnie nie interesuje kompletnie w tym wypadku ale wiadomo o co kaman przy tej wymianie jest co mnie interesuje dużo bardziej.
1
@Encore Bo tam najlepiej pasuje ale nie do nas
0
@Coutinho007 @Xxxbarca4ever No oby nie było powtórki jak z Suarezem tzn dzięki nam wygrali mistrza
0
@Coutinho007 tzn rozwiń swoją myśl xd
0
@Xxxbarca4ever Właściwie to w La Liga i CL ma 0 bramek i 0 asyst z klubami z Top. 1 gol przez 2 sezoby strzelony Atletico w SPH w 2020 i tyle...
2
@Encore suarez akurat w Atletico dostał impulsu może zmiana miejsca tak podziałała bo ostatni sezon w Barcy lekko mówiąc najlepszy nie był i nie mówię tu o liczbach a o tym jak wyglądał na boisku
2
@Xxxbarca4ever Griezmann odchodzi, zwalnia się wielka pensja i Leo dostaje nowy kontrakt. Obecnie jesteśmy w takiej sytuacji, że nie ma innej opcji a pozbycie sie tych Pjaniciów, Coutinho, Umtitiego i Dembele jest nieosiągalne...
0
@Coutinho007 zgodzę się ale warto spojrzeć ze gra w Atletico w którym niekiedy grał nawet jako lewy obrońca, albo bym pomocnikiem a u nich pomocnik ma bronić
2
@Encore Pociesze cię, że kiedy Griezmann gral w Atletico nie wygrali mistrza ani razu ;)
1
@Xxxbarca4ever U nas też się mit przyjął ostatnio, że napastnik ma bronić :D
0
@Coutinho007 Oby bo to będzie straszne :x
0
@Xxxbarca4ever Griezmann to zawodnik który gra za napastnikiem.
0
@Criss18Barca czyli gra na pozycji której w Barcy nie ma rozwiałeś jakiekolwiek wątpliwości
0
@Encore Nawet jak oni wygrają to przynajmniej biali nie wygrają
0
@Criss18Barca Czyli tam gdzie Leo Messi.
0
@Xxxbarca4ever Obecnie jest taka pozycja u nas ale gra na niej wiadomo kto.
1
@Coutinho007 Marne pocieszenie xD
1
@Coutinho007 Messi to nie pozycja griezmanna bo Messi gra wszędzie xd xd
0
@Xxxbarca4ever Głównie w tych obszarach gdzie Griezmann gra najlepiej czyli za napastnikiem w środku.