La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1508 Culés

13



Dla mnie Święcicki się kompromituje pod tym swoim twitem. Nikt mnie nie przekona, że Włosi byli lepsi w tym meczu.

18

@DonMatteo901 Święcicki to jest jakiś odklejeniec, go nie ma co traktować poważnie.

konto usunięte

0

@DonMatteo901 Jak Hiszpanie wygrywali ze Szwajcarią to pisaliście tak samo jak Święcicki.

1

@DonMatteo901 Święcicki jak widzi/słyszy Włochy i Ronaldo to zaczyna odstawiać one man show w prawieniu głupot. :D

1

@DonMatteo901 To Mancini odkrył Amerykę. Nawet jakby chcieli pilke to byloby im ciezko. Nie mowiac o tym ze oni nie potrafili ze swojej polowy wyjsc, no chyba ze im tez tego zabronil :) . Tylko szczescie ich uratowalo bo w meczu z Hiszpanami byli po prostu slabsi.

0

@DonMatteo901 Hiszpania ich cisnęła, i tylko szczęście pomogło Włochom. A gość pisze o taktyce trenera Włoch, japrd żenada.

1

@MesQueUnClub96 Bo Hiszpania w żadnym meczu na tym Euro nie była słabszą drużyną. Były spotkania wyrównane, ale nikt bezpośrednio nie był lepszym zespołem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?