La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 901 Culés

4

Artur Płatek, dyrektor sportowy Górnika Zabrze:

"Jeśli Iniesta będzie chciał jeszcze raz zagrać z Lukasem, to zapraszamy. Pod koniec okna transferowego różne rzeczy się dzieją. Podolski poleci jednego, drugiego zawodnika, a może uda się kogoś ciekawego wziąć."

Transfery piłkarskie.

Śmiechem się ubrudziłem, ale szczerze to zesralbym się z ekscytacji

4

@jeyx77x jako kibic Piasta z miła chęcią bym poszedł na mecz żaboli xd

2

@Janas11224 Ja nawet nie mieszkam w tej części Polski, ani nie jestem kibicem Górnika, ale bym wiele zapłacił, żeby przynajmniej kilka razy zobaczyć Andrzeja na polskich boiskach na żywo. Ach te marzenia...

7

@jeyx77x Iniesta w Gorniku xD ktoś tu chyba nie wytrzeźwiał po opijaniu transferu Podolskiego xD

0

@jeyx77x U nas by chociaz te wina Andres sprzedał. Zrobiłby po 5zł i szło by jak bułki :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?