La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2068 Culés

konto usunięte

2

To jest piękne. Wchodzisz na pogodę za dnia pokazuje burze na 00:00 wchodzisz o 23 a tu burza już o 9:00 rano xD trolling mistrzowski

1

@Paradoks Pogoda(szczególnie latem) ma to do siebie ze jest bardzo dynamiczna. Ciężko jest przewidzieć zjawiska pogodowe na dłużej niż 3-4h do przodu, a to i tak dobry wynik

konto usunięte

0

@MysticCat słaby wynik. Bo dzień w dzień co innego pokazują a nadal jest odczuwalna 35 stopni xD także no

0

@Paradoks ogolnie prognozy pogody można sobie wsadzic głęboko w odmęty pewnej dziury.
Jeśli chcesz znać w miarę sytuacje pogodowa to tylko radary wchodzą w grę. Polecam Ventusky najlepiej w wersji premium koszt około 10pln. Jestem żeglarzem i musze przyznać ze na prawdę pozytywnie mnie zaskakuje. ( Oczywiście jeśli chodzi o srodladzie)

konto usunięte

0

@MysticCat Być może. Chociaż nasz kraj od kilku lat jest dziwny pod względem pogody. Dół w powodzi a północny wschód np nic, ostatni deszcz ponad tydzień temu, ale skoro kapitan żeglugi to wiesz o co kaman.

0

@Paradoks wiesz nie zgodzę się z tym ze na wschodzie czy na północy ostatnio nie pada xD Wczoraj w okolicy Łomży spadło 45litrow na metr2 .
Leje ostatnio codziennie

konto usunięte

0

@MysticCat a kilkadziesiąt kilometrów dalej już nie spadło nic :) taka właśnie jest pogoda, a Łomża mnie wali tak szczerze. Ja cały czas mówię o miejscu w którym się znajduje a Ty mi z Łomża odpalasz. No stary xD

0

@Paradoks Mówisz o Północnym wschodzie, wiec Ci mówię ze na północnym wschodzie pada deszcz codziennie od 3 dni. Łomża to przykład miasta na północnym wschodzie a ja skąd mam wiedzieć gdzie mieszkasz ?

konto usunięte

0

@MysticCat ale nie tylko Łomża tam się znajduje. Ja nie mieszkam w Łomży i u mnie deszczu nie ma i nie było od kilku dni nie było ani kropelki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?