La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1498 Culés

2

Wiadomo po kilku meczach nieudanych, nie udanym sezonie łatwo będzie mówić, a nie mówiłem, że to nie wypali... Ja, więc zapytam kto z nowych zawodników Barcy wypali, a kto nie wypali?

konto usunięte

0

@AmigoBlancos Messi wypali. Możesz sobie zrobić screena dla potomnych.

0

@Ghotti nie wiadomo czy Messi dalej będzie grał w Barcelonie w następnym sezonie.

0

@Ghotti
Messi nie jest ''jeszcze'' podpisany :D

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AmigoBlancos Aguero, daje mu miesiąc i się połamie. (Czego mu oczywiście nie życzę)

0

@AmigoBlancos Myślę, że Depay i Garcia

0

@AmigoBlancos Depay sobie poradzi choć nie odrazu musi poznać kolegów do gry ale zna koemana de jonga desta.Myślę że na drugą część sezonu to zazębi.Aguero jego się obawiam, plus że zna Messiego, jeśli kontuzja mu nie przeszkodzi to może w drugiej polowie będzie pociecha. Eric wejdzie z mostu do gry nie traci piłek jest dobrze poukładany będzie dobrze a z czasem lepiej. Bo dośw itp.Ericson on sprawia wrażenie silnego faceta też może się z mostu przyjąć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?