La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2074 Culés

1

pytanie trudne kto lepszy z Realu z faweli
Rodrigo vs Vinicius i dlaczego :D
Moze się wypowiesz na ten temat kogo byś brał z nich? @AmigoBlancos
Liczę też na wasze opinie i @LS @Coutinho007 @Encore @Lionel_Messi10

1

@LeoMessi1994 Mnie nie przekonuje ani jeden, ani drugi. Vinicius to jezdziec bez głowy a Rodrygo przypomina tak samo Brazola jak Griezmann. Gdyby połączyć ich w 1 zawodnika to byłby może Crack a tak albo masz do wyboru bezbarwnego Rodrygo albo chaos Juniora.

0

@Coutinho007 ale jak to mówią Vini daje wiatr na skrzydle :D

4

@LeoMessi1994 pomimo beki z Vinicjusa to myśle ze jest kozakiem tylko ma wykończenie na poziomie ekstraklasy. Chłop jest naprawdę dobrym dryblerem, zreszta w meczu z nami tez to pokazał bo kręcił naszymi jak chciał, jednak ta jego skuteczność to dramat. Mimo to jest mega młody i myśle ze jak to ogarnie to będzie topowym zawodnikiem. Tylko pytanie czy to ogarnie, bo grał naprawdę dużo, a skuteczność ma ciagle tak samo beznadziejna. Można go nie lubić ale on jest serio gościem z mega potencjałem

0

@Janas11224 no jest ale tez juz jakis czas gra w Realu i dalej nie poprawia sie u niego wykończenie. Gdzie myślisz leży problem? Złe treningi czy psychika jednak?

0

@LeoMessi1994 chyba raczej treningi, bo dziwne nie mieć psychy do strzału na pusta a mieć do minięcia 4 zawodników dwoma zwodami xd

0

@Janas11224 no cos w tym jest hahaha

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?