- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1355 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1355 Culés
3
Ta nowa bajka pixara Soul (co w duszy gra) wspaniała :) jest na cda w full hd jak coś.
4
@masq Pixar to coś jak Rockstar w świecie gier. Zupełnie inna liga jeśli chodzi o resztę firm współmiernych do tego co robią. "Soul" kapitalne, mądre i dojrzałe, choć pamiętam że końcówka mnie nieco rozczarowała przez zbytnią szablonowość. Ale i tak świetny film. Pixar robi najlepsze animacje nie tylko pod względem technologiczno-artystycznym, ale też fabularnym, bo swoje filmy mają naprawdę bardzo dojrzałe i mądre.
2
@macio_944 no własnie [UWAGA SPOILER]
nie do końca szablonowa. Rzadko kiedy jakieś dzieło mówi o tym, że normalność i brak parcia na sukces nawet ten z powołania to nic złego. W Buntowniku z Wyboru chyba ostatni raz to widziałem jak dwóch mentorów głównego bohatera kłóciło się co jest dla niego lepsze sława czy proste życie zgodnie ze sobą. Tak czy siak ten film miał w sobie coś magicznego.
0
@masq Tak, ale mnie bardziej chodziło o... [SPOILER]
...to, że główny bohater przeżył. Nieszablonowość wynikałaby właśnie z tego jakby po prostu odszedł i "przekazał życie" następnemu pokoleniu.
1
@macio_944 Tak zgadzam się. Jak w jakimkolwiek dziele ktoś jest na powrót wskrzeszany czy cudownie uzdrawiany to metaforycznie "nie czuć stawki". Jest ten sam efekt co w późnym Dragon Ballu jak ktoś ginął (wiem dziwne porównanie, ale chyba trafne :P). To towarzyszące poczucie, że wszystko zawsze i tak się dobrze skończy nie wiem czy jest do końca dobre. Ogólnie widzę, że się zgadzamy.
0
@masq ja polecam film Coco również od pixara :D
0
@Seledynowy ta oglądałem sztosik.