La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1426 Culés

16

Chciałbym zachęcić Was do oddania krwi, jeśli macie chwilę czasu lub chcecie obecnie 2 dni wolnego czy czekolady. W wakacje zawsze zapasy są mniejsze i warto się przejść i zobaczyć jak to wygląda. Zazwyczaj takie centra są bardzo nowoczesne i wszystko trwa sprawnie. Jak raz się pójdzie, to raczej już będziecie chodzić regularnie. Moja przygoda zaczęła się tak, że chciałem ominąć jakiś sprawdzian z matematyki w Technikum, a już mam za sobą 26 litrów, po ponad 10 latach. :D

3

@koksik2700 O właśnie. Dawno nie oddawałem krwi. Może się wybiore niebawem :)

1

@koksik2700 ja miałem identycznie ;D do szkoły przyjechał autobus i była informacja ze kto odda krew może iść do domu a ja nie umiałem ja sprawdzian ;) obecnie koło 6.5 litra oddanej Wiesz może jak się dostaje odznaki ? Przychodzą do domu czy jak ? Bo przekroczyłem 6 litrów ostatnio ;)

1

@MiloszFCB1899 U mnie w mieście niestety samemu trzeba odebrac papier z krwiodastwa i dostarczyc do PCK. A oni po jakimś czasie proszą o odbiór. Trochę to głupie, ale niestety tak jest. :P

0

@koksik2700 oki muszę się dowiedzieć jak jest u mnie ;)

1

@koksik2700 myślę że możesz śmiało wrzucać taki tekst cyklicznie. W słusznej sprawie trzeba

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?