La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1136 Culés

konto usunięte

2

Lewy > Kane
I enkor nie handluj z tym bo nie ma z czym

konto usunięte

5

@MesQueUnClub96 Oczywiście. Lewy ma więcej trofeów i bramek.

konto usunięte

5

@MesQueUnClub96 To jest oczywiste.

1

@MesQueUnClub96 Jako napastnik nie ma dwóch zdań. Ogólnie piłkarsko? No nie wiem. Kane jest dużo bardziej wszechstronny

konto usunięte

0

@Bykunn Możliwe ale chyba lepiej mieć 40 bramek i 5 asyst niż 20 bramek i 15 asyst.

1

@MesQueUnClub96 Kane jako piłkarz jest znacznie lepszy, ale Lewandowski jest lepszym napastnikiem to znaczy lepsze ustawienie w polu karnym i skutecznośc. Jeśli chodzo o rozegranie, podania, pressing to Kane znacznie lepszy

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 Jak @Encore tu cos się zacznie sapac o Kane to leci do ignorowanych. To już za wiele bedzie

1

@MesQueUnClub96 Ciężko porównywać Tottenham do Bayernu. Kane robi w słabych totkach króla strzelców i asyst. Do tego w najlepszej lidze na świecie.

0

@Rust_Cohle Ja już ciebie dawno dodałem

konto usunięte

0

@Encore Dlatego mi odpisałeś wiedząc co napisałem... xD

0

@Rust_Cohle Ale ta opcja tak nie działa

konto usunięte

0

@Encore I znów xD idź idź krętaczu

0

@Rust_Cohle Zawołać tutejszych użytkowników by cie posprzatali?

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 nie ma nawet czego porównywać. Lewandowski to zdecydowanie lepszy piłkarz niż Kane.

konto usunięte

0

@Encore posprzątać to mi możecie w ogródku Cyrkowcy

konto usunięte

0

@FCB24 Kane lepszym piłkarzem? No chyba nie.

konto usunięte

0

@Encore Ten Tottenham taki słaby że ostatni raz w finale LM grał później niż Barca. A do tego to gadanie o najlepszej lidze świata...

0

@MesQueUnClub96 No chyba wiadomo że Premier League jest najlepsza. Ostatnie 3 lata LM to 4/6 w finale to zespoły z Anglii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?