- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1136 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
25 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1136 Culés
2
Lewy > Kane
I enkor nie handluj z tym bo nie ma z czym
5
@MesQueUnClub96 Oczywiście. Lewy ma więcej trofeów i bramek.
5
@MesQueUnClub96 To jest oczywiste.
1
@MesQueUnClub96 Jako napastnik nie ma dwóch zdań. Ogólnie piłkarsko? No nie wiem. Kane jest dużo bardziej wszechstronny
0
@Bykunn Możliwe ale chyba lepiej mieć 40 bramek i 5 asyst niż 20 bramek i 15 asyst.
1
@MesQueUnClub96 Kane jako piłkarz jest znacznie lepszy, ale Lewandowski jest lepszym napastnikiem to znaczy lepsze ustawienie w polu karnym i skutecznośc. Jeśli chodzo o rozegranie, podania, pressing to Kane znacznie lepszy
1
@MesQueUnClub96 Jak @Encore tu cos się zacznie sapac o Kane to leci do ignorowanych. To już za wiele bedzie
1
@MesQueUnClub96 Ciężko porównywać Tottenham do Bayernu. Kane robi w słabych totkach króla strzelców i asyst. Do tego w najlepszej lidze na świecie.
0
@Rust_Cohle Ja już ciebie dawno dodałem
0
@Encore Dlatego mi odpisałeś wiedząc co napisałem... xD
0
@Rust_Cohle Ale ta opcja tak nie działa
0
@Encore I znów xD idź idź krętaczu
0
@Rust_Cohle Zawołać tutejszych użytkowników by cie posprzatali?
1
@MesQueUnClub96 nie ma nawet czego porównywać. Lewandowski to zdecydowanie lepszy piłkarz niż Kane.
0
@Encore posprzątać to mi możecie w ogródku Cyrkowcy
0
@FCB24 Kane lepszym piłkarzem? No chyba nie.
0
@Encore Ten Tottenham taki słaby że ostatni raz w finale LM grał później niż Barca. A do tego to gadanie o najlepszej lidze świata...
0
@MesQueUnClub96 No chyba wiadomo że Premier League jest najlepsza. Ostatnie 3 lata LM to 4/6 w finale to zespoły z Anglii.