La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

0

W sprawie Moriby, i tych, którzy ledwo co pograli dla klubu a już chcą windować zarobki i szantażować klub, dałbym im tylko sentencję od Sir Alexa Fergusona:
"Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie macie prawa wspierać nas, kiedy wygrywamy".
A następnie podziękować i życzyć szerokiej drogi.

0

@KrystianR To powinno działać w dwie strony. Patrz sytuacja Leo z zeszłego roku.

konto usunięte

0

@KrystianR Tak, to bardzo trafione słowa Fergusona.

0

@Bobo25 chodzi Ci o sytuację, w której zrobiono z Messiego prawie zdrajcę że chce za wszelką cenę opuścić klub a później wyszło szydło z worka, jak Bartomeu oszukiwał m.in jego i to było powodem i wszyscy nagle zamilkli?

0

@KrystianR Chodzi o to że nie pozwolono mu odejść jak tego chciał. Teraz klub chce by zawodnicy obniżali swoje zarobki.

0

@Bobo25 tak, bo Bartomeu jawnie Messiego oszukiwał, o czym później wspominał...na szczęscie jego już niema wśród nas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?