La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1174 Culés

4

Jezu już nie przesadzajmy z tym Drzyzga. Ludzie go tu traktujecie jakby był głównym winowajcą, a to nie jego wina, że oprócz Kurka i Leona nikt nie kończył. Śliwka na pojedynczym bloku miał problem. Drzyzga oprócz Bruno, Gianelli, Marouf i Toniutti to najlepszy rozgrywający świata. A warto nadmienić że ma najlepszą zagrywkę z nich wszystkich

0

@FCB24 Tylko gwoli sprostowania - zawodnik grający na pozycji rozgrywającego.
Akurat Fabian to bardzo specyficzny gracz. Typowy wykonawca. Wystawi dobre piłki, ale gorzej z wyborem, czyli rozegraniem. Dzisiaj posłał kilka kapitalnych piłek, ale La Bamba wydała wyrok xD
O wiele gorzej dzisiaj grał Śliwka, Bieniek, czy Kochanowski. Nowakowski też nie był aż tak dobry, ale najlepszy ze środkowych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?