La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

0

Dziwne, najwięksi przeciwnicy zimy i najwięksi zwolennicy lata z mojego otoczenia narzekają, że mają dosyć upałów.

0

@tadzik447 czlowiek zawsze narzeka na wszystko, jak jest zimno to na zimno, jak goraco to na upaly, nie przyzwyczailes sie jeszcze?;p

2

@tadzik447 przecież nawet gorąco nie jest

1

@gryfiT. Ja zimą narzekam tylko gdy jest ślisko :P A tak to moja ulubiona pora roku :P

0

@tadzik447 można lubić lato, ale te temperatury to przesada

1

@tadzik447 Ja tam wolę Jesień i Wiosnę bo jest dla mnie w sam raz pogoda. :)

2

@tadzik447 A mnie to zawsze wkurwi.. ze ludzie marudza na pogodę. A to za ciepło, a to za zimno. Zamiast się cieszyć że mamy kilka pór roku i każdy znajdzie jakaś dla siebie...

2

@PatrychoO Pojedź do Turcji czy Egiptu,a przestaniesz narzekać na polskie lato :p

2

@PatrykBarca W zimę źle,bo zimno,lato też niedobrze,bo gorąco..

2

@tomek8756 Jak nie zapomnę i dożyję to przypomnę ci twoje słowa, ale odnośnie zimy :)

0

@tadzik447 Trochę się boje :)

0

@tadzik447 To są upały? XD Przecież to letnie słoneczko, cocacola, dziewczyny, piwerko. Mogłoby mocniej dowalic

0

@BorzyKrzys Przyjdzie -10 zimą to nie mów, że "piździ" :)

0

@tomek8756 dlaczego miałbym to robić xd

0

@tadzik447 Nie widzę związku Tadek

0

@BorzyKrzys Przy 30 stopniach Celsjusza nie jest nawet gorąco to przy minus dziesięciu nie jest nawet chłodno

0

@tadzik447 Ja mam latynoską dusze. Uwielbiam słoneczko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?