La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1633 Culés

0

Argentyna ogrywa Francję i stawia ich w trudnej sytuacji. W meczach z Rosją i Brazylia muszą ugrać ę punkty jeśli Argentyna ogra Tunezję. Być może na tak wczesnym etapie odpadnie jeden z pretendentów do medalu - francja

0

@Xxxbarca4ever Zawsze lepiej grać w ćwierćfinale z Argentyną niż z Francją, bo z Francuzami coś nam nie idzie. Ale trzeba zająć pierwsze miejsce w grupie.

0

@Pawlak1992 na wielkich imprezach ogrywaliśmy Francuzów, w meczu o 3 miejsce w ME czy to w kwalifikacjach olimpijskich. A z Argentyna przegraliśmy np w mistrzostwach świata także Francja bez formy może być łatwiejszym przeciwnikiem niż grająca na fali Argentyna ale ta tabela może się zmienić i równie dobrze z 4 może wyjść Brazylia czy usa

0

@Xxxbarca4ever Z Francją też przegraliśmy na Mistrzostwach Świata. Poza tym ostatnio w Lidze Narodów gładko ograliśmy Argentynę 3:0, za to z Francją przegraliśmy 3:2.

0

@Pawlak1992 Argentyna na igrzyskach wygląda dużo lepiej zaś Francja lekko mówiąc nie porywa także ja bym nie patrzył na ostatnią ligę narodów bo tam Brazylia ogrywala wszystkich a teraz się męczy z każdym meczu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?