- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 935 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 935 Culés
13
Wincyj reklam na mobilnej, wincyj!
Już przebiliście Polsat i brakuje tylko Zenka z gejowskim wąsikiem i Cleo z cenami lecącym w dół i od razu zostanę patronem tej strony...ale dopiero jak mnie chyba całkiem pogrzeje.
Korzystanie na tel z tej strony to mordęga i strata czasu.
Tutorial z reklamami, a potem pokaz slajdów przy przeglądaniu komentarzy.
Brawo!
2
@norbi77 "X" większe do kliknięcia, nawet można trafić za pierwszym razem, ale ilość masakryczna. Zgadza się.
3
@norbi77 a z czego niby strona ma się utrzymywać? Opłać Patronite i miej to z głowy. Mi te reklamy nie przeszkadzają.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
1
@norbi77 "Korzystanie na tel z tej strony to mordęga i strata czasu."
O to, to! Ale to na bank wina telefonu. Kup se ajfona za 7k to Ci przestanie lagowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio jak wklejałem długi komentarz z oznaczaniem to wyglądało to tak:
https://zapodaj.net/667a71bbd77fa.jpg.html
0
@norbi77 a z czego strona ma sie utrzymywac?nie wiem jakim cudem macie tyle reklam, gdzie ja przegladajac strone bardzo czesto, mam ich niewielka ilosc, a te reklamy bardzo latwo wylaczyc, bo X maja na pol ekranu, poza tym, wole miec te reklamy i cieszyc sie fcbarca, niz zeby nie bylo reklam a strona podobna do kafebernabeu
0
@Kurkmen A niby czemu mam im płacić, skoro mają w dupie apele użytkowników od prawie dwóch lat na temat działania tej strony?
Poza tym nie mam nic do samych reklam, tylko o ich "działanie".
0
@gryfiT. Chłopie!
To jest strona sportowa czy gazetka z Lidla?
Nie chodzi o same reklamy, że są, tylko o ich "działanie", że wyskakują jak powalone i to w chwili, gdy np klikasz na jakiś artykuł.
Patronite? A potem co? Abonament? SMSy o treści "pomagam"?
1
@macio_944 I takich podobnych zgłoszeń do moderacji jest pełno na tej stronie od wielu miesięcy i co z tym zrobili?
Dodali zakładkę "Zostań patronem".
Komentarz usunięty