La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1209 Culés

0

Tak, jak pisałem - Rosja to drużyna wybitnie turniejowa. To, co prezentują, to jest coś niesamowitego. Moim zdaniem będziemy się bili z Nimi o złoto na tych Igrzyskach. Koniecznie trzeba zająć 1 miejsce w grupie.

0

@michal26 Byle się nie bić z nimi w ćwierćfinale

0

@michal26 na szczęście ostatnio nam wyjątkowo leży ta reprezentacja

0

@LukaszFan Otóż to. O wiele bardziej wolę USA, czy Argentynę, czy Francję. Z Ruskimi dopiero w finale.

0

@Xxxbarca4ever No czy ja wiem? LN akurat dominacja, ale taki mecz się zdarza bardzo rzadko. Teraz my w słabszej dyspozycji, a Rosja sam widzisz. Najlepsza drużyna obecnie. Wszystko tam gra.

0

@michal26 typowo siłowy styl Rosji jest woda na młyn dla Polski która świetnie blokuje i zagrywa, ciężej gra się naszym z typowo technicznymi drużynami jak USA Brazylia czy Francja

1

@Xxxbarca4ever Ostatnie 15 meczów Polski z Rosją, to 7 zwycięstw Polski i 8 Rosji.
Ostatnie 10 - po 5.
Ostatnie 5 - 3:2 dla nas

Najgorszy bilans mamy z Brazylią. Potem USA, Rosja i Francja.
Śmiało można powiedzieć, że z Brazylią idzie nam najgorzej a z pozostałymi 3 drużynami idzie nam na takim sanie poziomie trudu.
My i Brazylia to obecnie 2 najlepsze drużyny na świecie i decyduje forma. Rosja i USA to tez kompletne drużyny i również forma decyduje. Taki to jest poziom.

0

@michal26 a jak to się przekłada na wielkich turniejach nie licząc logo narodów bo tam często polska wystawiała 2 garnitur

0

@Xxxbarca4ever No jak? Wygraliśmy MŚ i tyle. Na IO oklep, na ME brąz medal.
Rosja ciągle gra coraz lepiej, a Brazylia ma doła formy.
USA powoli wraca do dyspozycji.
Nie chcę, by Polska grała z taką Rosją jak dzisiaj.
To nie jest już mega siłowa drużyna. Grają ofensywną, przyjemną dla oka siatkówkę. Dodatkowo blok na naszym poziomie. Na moje, to grać będziemy z Nimi w finale i oby tak było.

0

@michal26 dla mnie Rosja przyparta mocna zagrywka pęknie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?