- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1512 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1512 Culés
5
Ostatni raz podrzucam mój post z nocy ;) Uważam, że serial jest naprawdę wart obejrzenia. Do tego dolby vision i 4k robią robotę :) Gorąco polecam.
Właśnie skończyłem oglądać drugi sezon „For All Mankind” na Apple TV i muszę przyznać, że serial przerósł moje oczekiwania.... KAPITALNE DZIEŁO. Serial jest przepiękny pod wieloma względami, zdjęć, scenariusza i gry aktorów.... To jak wpleciono prawdziwe historyczne wydarzenia w te zmienione robi ogromne wrażenie, lądowanie na księżycu, program Apollo, prezydenci USA etc. Wszytko to składa się na dzieło! Dla mnie osobiście serial 14/10. Każdy odcinek był wciągający, nie nudził, każdy dialog, ruch aktora, ujęcia etc. To wszytko było potrzebne i interesujące. Czapki z głów dla obsady, reżysera, scenarzystów...
Serial w skrócie opowiada alternatywna historię, co by było gdyby to ZSRR pierwsze wylądowało na księżycu? Co gdyby zimna wojna nigdy się nie skończyła, a związek nie upadł? Kapitalny pomysł i wykonanie!
Jeśli kogoś interesuje tematyka kosmosu, NASA itp. to gorąco polecam! Nie zawiedziesz się! Czekam na 3 sezon z niecierpliwością!
PS. No i zaskoczenie, że w drugim sezonie pojawił się polski aktor Piotr Adamczyk.
1
@IronSanHybrid Na ten post tez odpisze, jeśli musi być tak jak w nocy :D Obejrzałem 3 odcinki i nie kłamałeś bo serial bardzo dobry
1
@BombowiecKrawczyk Fajnie, że się podoba :)
1
@IronSanHybrid Obczaj sobie serial Ted Lasso. Świetna komedia o tym jak trener amerykańskiego futbolu zostaje trenerem drużyny piłkarskiej. Wciągnąłem cały sezon na raz.
1
@4drian0 No właśnie wyskakiwało mi to w polecanych. W wolnej chwili rzucę okiem, w planach jeszcze See i The Morning Show.