La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1969 Culés

konto usunięte

5

Już tak na odchodne bo się zasiedzialem za długo.
Brakuje Barcy, która lała w finałach United, Bayern 3:0 na Camp Nou, jakieś PSG, albo Juventus, czy Real w lidze. Oby w tym sezonie się to zmieniło i były 2 zwycięstwa w Klasyku w lidze. Nie mówię ze od razu mamy UCL wygrać, ale żeby się nie zbłaźnić i grać jak rowny z rownym. Liczę mocno na La Ligę i Copa del Rey. Mam nadzieje, ze te dwa trofea zgarniemy, a w Lidze Mistrzow pokażemy się z dobrej strony i mocni przeciwnicy będą czuli prawdziwy respekt do naszego klubu, a nie taki udawany w wywiadach, a na boisku wychodzą bez stresu i robią co chcą. Oby mental był na wyzszym poziomie i tym można wygrywac mecze. Nastawienie bez poddawania się.

0

@DaPidejpi Myślę, że to jeszcze nie będzie ten sezon w którym wygrami mistrza o CL nie wspomne...

0

@DaPidejpi W CL 0-5 w rewanżu od Legii xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?